ORYNNOWANIE

Naszym głównym dostawcą orynnowania Stuga jest firma Bratex Dachy.

 

Stalowy System Orynnowania Struga, to najlepszy wybór dostarczający wszystkie cechy praktycznego systemu odwodnień.

 

·      WYTRZYMAŁOŚĆ – System Orynnowania Struga produkowany jest tylko i wyłącznie ze szwedzkiej blachy Prelaq RWS. Trzy gatunki materiału (PLX, B420, SUB250) w grubościach od 0,6mm do 1,25mm zapewniają sztywność, plastyczność i trwałość elementów. Blacha jest obustronnie cynkowana o regularnej ilości cynku nawet 300g/m2.

 

·         MOCNE HAKI – system Struga dostarcza klasyczne haki do krokwi oraz nowoczesne haki do deski czołowej, wzmocnione dzięki odpowiedniemu profilowi i sztywnej blasze.

 

·         BEZPIECZEŃSTWO – stal, z której produkowany jest system Struga staje się czasami ostatnim elementem bezpieczeństwa podczas poruszania się na połaci dachowej.

 

·         FUNKCJONALNOŚĆ – akcesoria systemu, takie jak szybkie w instalacji łączniki rynnowe, wzmocnienia rynny dla likwidacji ryzyka jej oderwania podczas zsuwania sporej ilości lodu i śniegu sprawiają, że Struga to produkt o wyśmienitych walorach użytkowych.

 

·         MOŻLIWA INSTALACJA W ZIMNE DNI– elementy systemu Struga nie pękają podczas wyginania i instalacji, dlatego można je instalować nawet w zimie.

 

·       LAKIER – nowej generacji powłoka grubowarstwowa Prelaq RWS 35µm nakładana dwustronnie jest długotrwałym wykończeniem, które nie zmienia koloru przez lata i nie blaknie. Zawarte w lakierze ziarna polimerowe podnoszą trwałość powłoki oraz zapewniają zwiększoną odporność na zarysowania.

 

·         ZNIKOMA ROZSZERZALNOŚĆ TEMPERATUROWA – stalowy system orynnowania nie zmienia widocznie wymiarów podczas ciepłych dni oraz chłodnych nocy. Powoduje to utrzymanie prostego kształtu rynny, rury i innych akcesoriów przez cały okres użytkowania.

 

·         DOPASOWANY KOLOR DO BLACHY – system Struga produkowany jest w dziewięciu kolorach, z których wszystkie pasują do koloru posiadanej połaci dachowej1.

 

·         KOMPLET AKCESORIÓW – dostarczamy komplet elementów niezbędnych by stworzyć w pełni bezpieczny, wytrzymały i funkcjonalny system odwadniania (np. wzmocnienei i usztywniacz rynny).

 

·         UKRYTY SZEW RURY – innowacyjność zaprowadziła nas na piedestał estetyki czyniąc rurę spustową starannie wykończoną bez widocznego zewnętrznego szwu.

 

·         GWARANCJA – producent systemu Struga udziela 30-letniej pisemnej gwarancji trwałości.

 

Więcej szczegółowych informacji o produkcie znajdą Państwo na stronie internetowej przeznaczonej specjalnie do zaprezentowania Systemu Orynnowania Struga – www.struga-rynny.pl.