Nowoczesne okna

Okno to nie tylko zapewnienie odpowiedniej akustyki oraz izolacji termicznej czy dostępu światła dziennego do wnętrza, okna pełnią również funkcję dekoracyjną wzbogacając elewację budynku. Oferowane przez nas okna są trwałe na działania atmosferyczne i przede wszystkim wygodne w codziennym użytkowaniu

Jakie okna do domu wybrać?

W firmie PATRO oferujemy sprzedaż oraz montaż nowoczesnych okien.
W ofercie posiadamy: okna drewniane, okna aluminiowe, okna PCV,
takich producentów jak Wiśniowski, Sokółka, Sonarol, Okno Dom.

Klienci, którzy chcą kupić okna w Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju lub Janowie Lubelskim mogą skontaktować się z naszym działem technicznym. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz pomoc w zakupie odpowiednich okien. Dzięki temu proces zamówienia odpowiednich okien przebiega bardzo sprawnie.

Okna drewniane

Okna drewniane cieszą się ogromnym uznaniem od wielu lat, prawdziwe piękno na długie lata, produkowane w zgodzie z naturą.

W naszej ofercie znajdziedzie Państwo wysokiej klasy okna drewniane produkowane przez firmę Sokółka. Okna te cechują między innymi wysokie parametry izolacji cieplnej i akustycznej.

Okna alumiowe

Nowoczesne okna aluminiowe to gwarancja izolacji termicznej i energooszczędności na najwyższym poziomie.

Jedną z głównych zalet okien aluminiowych jest ich trwałość i wytrzymałość. Okna te ze względu na swój surowy oraz nowoczesny wygląd stosowane są naczęściej w nowoczesnych budynkach.

W ofercie firmy PATRO posiadamy okna aluminiowe od takich producentów jak Wiśniowski oraz Sonarol

Okna plastikowe, okno PCV

W ofercie firmy PATRO znajdziecie Państwo szeroki wybór okien plastikowych - powszechnie znanych jako okna PCV (Poli Vinyl Chloride) lub pod polskim skrótem PCW (od Polichlorek Winylu).

Główną zaletą okien plastikowych PCV jest stosunek jakości do ceny. Okna PCV w porównaniu z innymi są tańsze, co nie znaczy że są gorszej jakości, wręcz przeciwnie. Okna PCV cechuje bardzo duża wytrzymałość na czynniki atmosferyczne a także związków chemicznych. Zastosowane profile gwarantują szczelność i zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną.

Posiadamy w sprzedaży okna plastikowe PCV od takich producentów jak: Wiśniowski, Sonarol oraz Okno Dom - okna na niemieckich profilach SALAMANDER i Kommerling.

Montaż okien

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą naszych klientów, okna możemy zamontować w Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju, Janowie Lubelskim, Zamościu lub każdej innej miejscowości na terenie kraju.

Montaż okien - 1
Montaż okien - 2
Montaż okien - 3