Sokółka

Nowoczesne okna drewniane to prawdziwe piękno na lata, produkowane w zgodzie z naturą.
Cechuje je energooszczędność, solidność i ponadczasowa estetyka
w szerokiej gamie kolorów z drewna sosnowego, dębowego lub meranti.
Wszystkie okna drewniane Sokółka wykonywane są na wymiar i specjalne zamówienie.

Okna drewniane Style68

Okno, które łączy w sobie ekonomię kosztów i odpowiednie parametry termiczne gdy chodzi o wymianę starych okien na nowe. Może być wyposażone w pakiet dwu lub trzy szybowy w zależności od potrzeb. Doskonale sprawdzi się w kamienicach, lokalach mieszkalnych w zabudowie wielorodzinnej a także w pozostałych budynkach, które nie wymagają najwyższych parametrów termicznych.

Okna drewniane Style68
Okna drewniane Style68 01
Okna drewniane Style68 02

Okna drewniane Thermo80, Thermo80 Alu

Okno cechują delikatnie zaokrąglone krawędzie profili. Doskonałą izolacyjność cieplną zapewnia gruba, 80-milimetrowa rama skrzydła i ościeżnicy oraz pakiet 3-szybowy. Szczelność gwarantują dwie uszczelki wrębowe i uszczelka krawędziowa. Drewniane ramy są pokryte czterema warstwami lakieru, które zwiększają odporność na warunki atmosferyczne.

Firma Sokółka od blisko 50 lat produkuje okna w Polsce, na indywidualne zamówienie.

Okna drewniane Euro dostępne są również z nakładką aluminiową jako Thermo80 Alu

Thermo80 okna drewniane
Thermo80 okna drewniane 01
Thermo80 okna drewniane 02

Okna drewniane Elite92, Elite92 Alu

Perfekcyjna estetyka dzięki łagodnej linii profili. Zwiększona grubość ramy skrzydła i ościeżnicy (92 mm) w połączeniu z energooszczędnym pakietem szybowym sprawia, że współczynnik Uw wynosi 0,8 W/m²K. Zastosowanie trzech uszczelek, w tym jednej na powierzchni termookapnikami ramy, gwarantuje doskonałą szczelność. Rama wykonana z czterech warstw drewna z odpowiednio dobranym, naprzemiennym układem słojów, zapewnia bardzo dużą wytrzymałość.

Okna drewniane Euro dostępne są również z nakładką aluminiową jako Elite92 Alu

Elite92 okna drewniane
Elite92 okna drewniane 01
Elite92 okna drewniane alu

Okna drewniane Euro, Euro Alu

Okna mają prostą, geometryczną formę i smukłe linie. Nietypowy sposób otwierania na zewnątrz gwarantuje nie tylko niezwykłą szczelność. Pozwala również na swobodną aranżację przestrzeni w okolicy okna, gdyż skrzydła nie zabierają miejsca wewnątrz. Tego typu okna znakomicie sprawdzają się także w naszym kraju. Mogą być montowane w domach położonych w miejscach wystawionych na działanie silnego wiatru, takich jak góry, wybrzeże czy otwarte przestrzenie.

Okna drewniane Euro dostępne są również z nakładką aluminiową jako Euro Alu

Euro okna drewniane
Euro okna drewniane 01
Euro okna drewniane