Bratex

Produkty firmy Bratex

Oferta czterech klasycznych, a jednocześnie odmiennych profili blachodachówki cechuje się
uniwersalnością zastosowania, szybkim montażem oraz najwyższą estetyką.

Blachodachówki modułowe

Połączenie klasycznych wzorów blachodachówek oraz nowatorskich rozwiązań modułowych znalazło swoje odzwierciedlenie w blachodachówkach modułowych Scandinavia i Savanna. Do ich zalet należą m.in. dwusegmentowa kieszeń kompensacyjna, zagłębione punkty montażowe, wentylacja zakładów poprzecznych czy bezterminowa gwarancja.

Blachodachówki modułowe
Blachodachówki hybrydowe

Blachodachówki hybrydowe

To nowatorskie połączenie zalet blachodachówek konwencjonalnych na wymiar i modułowych o jednej długości, a także najbardziej zaawansowana forma blachodachówki. Do zalet blachodachówek hybrydowych firmy Bratex Centro należą: zagłębione punkty montażowe, technologia hybrydowa, szybki montaż, trwałość oraz łatwość transportu.

Blachodachówki hybrydowe

Blachy trapezowe

Blachy trapezowe firmy Bratex to produkt wielofunkcyjny. Cechuje się lekkością konstrukcji oraz szybkim montażem, a cztery rodzaje trapezów powodują, że doskonale spełnia swoją funkcję zarówno jako pokrycie dachowe w obiektach użytkowych, gospodarczych czy mieszkalnych, jak i jako element podsufitki bądź elewacji.

Blachy trapezowe
Rąbki zatrzaskowe

Rąbki zatrzaskowe

Blachy na rąbki zatrzaskowe to inaczej fabryczne gotowe panele, które zatrzaskuje się na dachu. Cechują się idealnym profilem i są wyposażone w niezwykle nowoczesne powłoki lakiernicze. Do zalet rąbków zatrzaskowych firmy Bratex Snap Lock należą: lekkość, brak falowania, system kontrolowania naprężeń, cztery rodzaje wykończenia powierzchni czy zaawansowana listwa montażowa, szeroka gama kolorystyczna, możliwość pokrycia nimi różnego typu budynków, w tym: mieszkalnych, handlowych czy sakralnych.

Rąbki zatrzaskowe

Rąbki stojące

Blachy na rąbek stojący doskonale nadają się do formowania, co pozwala na ich montaż zarówno na dachach klasycznych, jak i nowoczesnych. Ich montaż jest nieco bardziej skomplikowany, lecz dzięki temu produkt gwarantuje wyjątkową szczelność podczas wiatru oraz deszczu.

Do zalet tego typu blachy należą: wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne, ekologiczne rozwiązania czy łatwość formowania.

Rąbki stojące

Bratex - klasy blachy dachowej

PRESTIGE

klasy blachy dachowej - prestige

ALUMINIUM

klasy blachy dachowej - aluminium

PREMIUM

klasy blachy dachowej - premium